Міжнародний концерн Danfoss

Категорії

Міжнародний концерн Danfoss (Дания) – один із світових лідерів з виробництва найсучаснішого промислового та побутового обладнання систем водопостачання, водовідведення, опалення та енергозбереження. Системне впровадження інноваційних рішень та вдосконалених енергоефективних технологій дозволило будь-якому обладнанню під брендом Danfoss стати зразком неперевершеної якості та надійності, підтвердженими міжнародним сертифікатом відповіності найвищим вимогам до якості ISO 9001 та стати відомим по всьому світу.

На теперішній час у складі концерну понад 100 підприємств та торгових представництв, розміщених на чотирьох континентах світу. Сьогодні продукція компанії добре відома і користується високим попитом у країнах Європи, Азії, Північній та Південній Америці. З 1997 року представництво «Danfoss Україна» відкрито в Києві. Завдяки цій події українським споживачам була запропонована і стала доступною продукція, послуги та рішення, що відрізняються високою якістю, виключною надійністю та передовими інноваційними технологіями.

Сьогодні на українському промисловому ринку представлений практично весь асортимент продукції компанії Danfoss для різних галузей виробництва та побутового використання. В тому числі засоби автоматизації та пристрої для систем тепло- та водопостачання, вентиляції, кондиціювання будівель і холодильних систем, широкого спектру регуляторів прямої дії, приводної техніки, промислової автоматики, запірної і регулюючої арматури тощо. Великим попитом користуються технології та рішення інтелектуального опалення, гідравлічна та електрична системи «Тепла підлога», як найбільш ефективні та економічні для облаштування автономного опалення, а також системи кондиціювання та охолодження повітря, що відповідають сучасним стандартам продуктивності та енергоефективності, та створюють більш комфортні кліматичні умови в наших помешканнях та на виробництві.

З відповідальністю ставлячись до наших клієнтів, компанія Heating Ukraine, як надійний постачальник високоякісних європейських матеріалів та спеціалізованого кліматичного обладнання, представляє продукцію компанії Danfoss в асортименті та гарантує покупцям бездоганну якість і надійність, безпечну експлуатацію, енергозбереження та оптимальну ціну. На все обладнання діє гарантія від виробника. Доставка замовленого товару здійснюється в усі регіони України.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Гарантія 100%, зроблено в Європі
Гарантія 100%, зроблено в Європі
Гнучка система знижок кожному
Гнучка система знижок кожному
Високий сервіс обслуговування
Високий сервіс обслуговування
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід