Ecosoft - стабільність та багаторічний досвід

Категорії

Ecosoft – найвідоміший національний лідер з виробництва та продажу фільтрів з очищення води в Україні. Продукція Ecosoft – від побутових фільтрів-глечиків до промислових фільтраційних систем – це найсучасніше рішення для ефективного та якісного очищення води для побутового споживання, в промисловості, сільському господарстві та на об'єктах громадського харчування.

Компанія Ecosoft вперше заявила про себе ще в далекому 1991 році й одразу розпочала дослідження з метою пошуку ефективних та вдосконалених технологій та методів очищення природних вод. Вже через кілька років з'явилися перші проекти та розробки фільтрів, які були запущені у виробництво. Постійна та кропітка робота над удосконаленням технологій та впровадження системи управління якістю забезпечили довіру споживачів до продукції компанії Ecosoft, якість якої було підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD, а у 2018 році – міжнародним сертифікатом ISO 9001.

В тому ж 2018 році кампанія Ecosoft об'єдналася з німецькою компанією BWT – одним зі світових лідерів у сфері виробництва обладнання для очищення води. Це об'єднання сприяло подальшому впровадженню інноваційних рішень та технологій, запуску їх у виробництво та поширенню продукції Ecosoft на світовому ринку. Сьогодні продукція Ecosoft визнана споживачами більш ніж 60 країн світу, як високоякісна та конкурентоспроможна.

На українському ринку кампанія Ecosoft представляє найширший асортимент своєї продукції для різних галузей виробництва та побутового використання. Від фільтрів-картриджів та побутових систем зворотного осмосу до багаторівневих промислових фільтраційних систем для автономного очищення природної води, що відповідають сучасним стандартам продуктивності та ефективності та підвищують якість життя та безпеку кожного споживача.

Довіряючи стабільності та багаторічному досвіду компанії Ecosoft, Heating Ukraine представляє продукцію компанії в асортименти та рішення для різних сегментів ринку та цінових категорій (від простих до преміум-класу). Разом з виробником ми гарантуємо покупцям бездоганну якість і надійність, безпечну експлуатацію та конкурентоспроможну ціну. За компетентною допомогою з питань вибору систем очищення води звертайтеся до наших консультантів. Доставка замовленого товару здійснюється в усі регіони України.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Гарантія 100%, зроблено в Європі
Гарантія 100%, зроблено в Європі
Гнучка система знижок кожному
Гнучка система знижок кожному
Високий сервіс обслуговування
Високий сервіс обслуговування
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід